Hej, to mój
pierwszy post i krótko w nim napisze po co tak naprawdę go założyłam. Pierwszy powód jest taki ,że ostatnio
napisałam całkiem niezłe opowiadanie i może będę je dodawać ,ale jeszcze sama
nie wiem. Drugi powód jest ważniejszy każdy nas miał problemy z miłością, przyjaźnią,
rodzinną sama miałam bardzo często i dlatego postanowiłam ,że będę doradzać
innym jeśli ktoś sam nie umie wyjść z sytuacji będzie mógł tu znaleźć jakieś
rozwiązanie więc to tyle. Mam nadzieję ,że będzie się wam miło czytało. ☺
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz