sobota, 22 listopada 2014

START

Hej, to mój pierwszy post i krótko w nim napisze po co tak naprawdę go założyłam.  Pierwszy powód jest taki ,że ostatnio napisałam całkiem niezłe opowiadanie i może będę je dodawać ,ale jeszcze sama nie wiem. Drugi powód jest ważniejszy każdy nas miał problemy z miłością, przyjaźnią, rodzinną sama miałam bardzo często i dlatego postanowiłam ,że będę doradzać innym jeśli ktoś sam nie umie wyjść z sytuacji będzie mógł tu znaleźć jakieś rozwiązanie więc to tyle. Mam nadzieję ,że będzie się wam miło czytało.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz