PROBLEM
XXI WIEKU
Problem XXI wieku jest nic innego jak FAŁSZYWA
PRZYJAŹŃ. Ten problem dotknął zapewnie wiele osób i każda z nich ma inną
historię. Szczerze zostałam tyle razy oszukana i wystawiana ,że trudno zliczyć.
Pewnie tak jak ja mieliście wtedy doła czy nawet depresję słuchaliście smutnych
piosenek i przypominaliście sobie te wspaniałe momenty ,które już nigdy nie
wrócą. Nie nazwę takie zachowanie głupie bo sama miałam takie dni. Nie poradzę
wam też wypłakanie się w poduszkę i zjedzenie lodów bo to nie pomoże i do tego
jeszcze się utyję ☺. Trzeba się otworzyć nie zamykać się w sobie bo cierpimy
jeszcze bardziej. Uciekamy wtedy od życia, miłości wszystkiego… Nawet zwykła
rozmowa z mamą, tatą, siostrą, bratem z kimkolwiek pomaga! Na początku sama nie
chciałam nikomu mówić zamykałam się w pokoju i płakałam. W końcu nadszedł taki
dzień ,że moja mama weszła do mojego pokoju i wszystko jej powiedziałam nie
usłyszałam żadnej rady ,ale poczułam się o wiele lepiej. Chodziłam do szkoły i widok tych osób po
prostu mnie bolał wszystkie były przeciwko mnie ,ale walczyłam do dziś walczę
by nie okazywać słabości by cieszyć się każdym dniem. Były momenty ,że chciałam
podejść do nich było mi ich brak. Niestety one tego nie chciały drwiły ze mnie
i obrażały. Było mi okropnie chciałam zniknąć wyjechać zacząć od nowa nie było
to możliwe więc nadal toczę wojnę z moją słabością. Trudno jest zapomnieć o
osobach ,które były z tobą w wspaniałych momentach ,ale czy warto pamiętać o osobach
,które nas skrzywdziły NIE!
Moje rady:
-Jeżeli kłótnia jest świeża możecie dać sobie
jeszcze szanse. Jeżeli chcecie
-Zastanówcie się czy przypadkiem kłótnia nie zaczęła
się przez was
-Czekając na jej lub jego krok możecie się nie
doczekać
-Rozmawiając z tą osobą nie mów o nim tylko o sobie
-Musicie być silni
Jeśli ktoś chce może do mnie napisać chętnie posłużę pomocą.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz