sobota, 22 listopada 2014

Fałszywa Przyjaźń

                            PROBLEM XXI WIEKU
Problem XXI wieku jest nic innego jak FAŁSZYWA PRZYJAŹŃ. Ten problem dotknął zapewnie wiele osób i każda z nich ma inną historię. Szczerze zostałam tyle razy oszukana i wystawiana ,że trudno zliczyć. Pewnie tak jak ja mieliście wtedy doła czy nawet depresję słuchaliście smutnych piosenek i przypominaliście sobie te wspaniałe momenty ,które już nigdy nie wrócą. Nie nazwę takie zachowanie głupie bo sama miałam takie dni. Nie poradzę wam też wypłakanie się w poduszkę i zjedzenie lodów bo to nie pomoże i do tego jeszcze się utyję ☺. Trzeba się otworzyć nie zamykać się w sobie bo cierpimy jeszcze bardziej. Uciekamy wtedy od życia, miłości wszystkiego… Nawet zwykła rozmowa z mamą, tatą, siostrą, bratem z kimkolwiek pomaga! Na początku sama nie chciałam nikomu mówić zamykałam się w pokoju i płakałam. W końcu nadszedł taki dzień ,że moja mama weszła do mojego pokoju i wszystko jej powiedziałam nie usłyszałam żadnej rady ,ale poczułam się o wiele lepiej.  Chodziłam do szkoły i widok tych osób po prostu mnie bolał wszystkie były przeciwko mnie ,ale walczyłam do dziś walczę by nie okazywać słabości by cieszyć się każdym dniem. Były momenty ,że chciałam podejść do nich było mi ich brak. Niestety one tego nie chciały drwiły ze mnie i obrażały. Było mi okropnie chciałam zniknąć wyjechać zacząć od nowa nie było to możliwe więc nadal toczę wojnę z moją słabością. Trudno jest zapomnieć o osobach ,które były z tobą w wspaniałych momentach ,ale czy warto pamiętać o osobach ,które nas skrzywdziły NIE!
Moje rady:
-Jeżeli kłótnia jest świeża możecie dać sobie jeszcze szanse. Jeżeli chcecie
-Zastanówcie się czy przypadkiem kłótnia nie zaczęła się przez was
-Czekając na jej lub jego krok możecie się nie doczekać
-Rozmawiając z tą osobą nie mów o nim tylko o sobie
-Musicie być silni
Jeśli ktoś chce może do mnie napisać chętnie posłużę pomocą.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz