Hej bardzo wam dziękuje za te wyświetlenia może dla
niektórych to mało ,ale dla mnie to bardzo wiele znaczy. Wiem ,że większość z
was nie lubi blogów tematycznych ,ale ja założyłam go nie dla siebie tylko dla
was. Ostatnio zaczęłam pisać opowiadanie fantastyczne i może kiedyś je wstawię ,ale jak na razie poczekam. Jeszcze raz
bardzo wam dziękuje za wyświetlenia mam nadzieję ,że przed świętami coś jeszcze
dla was napisze trzymajcie się :*
Moment For Me
Dobre rady dla wszystkich
sobota, 6 grudnia 2014
sobota, 29 listopada 2014
Marzenia
Marzenia
Marzenia? Co to jest? Jak marzyć? I jak możemy spełnić nasze
najskrytsze marzenia? Niektórzy z nas marzą o nowym telefonie, laptopie, psie,
i innych rzeczach ,ale są tacy ludzie ,którzy chociaż mogli by mieć to wszystko
marzą o miłości, o szczęściu, radości. Czasami chcemy mieć nowy telefon ,ale
czasami marzymy o czymś co wydaje się takie proste i banalne ,lecz w
rzeczywistości jest trudniejsze do spełnienia. Co prawda laptop da nam radość
,ale na jak długo? Prawdziwe szczęście mogą nam dać tylko ludzie rodzina,
znajomi nawet zwykły sąsiad przez ,którego uśmiech czujemy się szczęśliwsi.
Marzenia są jak… ludzie. Niektóre są dobre niektóre złe, czasami je stracimy
,ale czasami zostaną i się spełnią. Jak marzyć? Chyba nie znam osoby ,która nie
umie marzyć to siedzi w nas. Jeśli ktoś powiedział ,że nie umie marzyć to
znaczy ,że jego marzenia się już spełniły. Niektóre marzenia jest łatwo spełnić
inne są trudniejsze. Jeśli chcemy dostać nowy telefon czy tableta wystarczy
miesiąc, dwa albo dłużej ,ale w końcu go dostaniemy. Inaczej jest z miłością tego
nie dostaniemy tak łatwo nie da się tego kupić albo ukraść tak samo jest ze
szczęściem i zdrowiem. Gdyby było je tak łatwo zdobyć ludzie nie umierali by z
powodu chorób i chodzili by szczęśliwi. Niektórzy powiedzą ,że wolą laptopa od
szczęścia. Niech zamkną na chwile oczy i wyobrażą sobie siebie z nowym laptopem
wygląda to super ,ale niech teraz wyobrażą sobie siebie bez nikogo samego w
smutku i rozpaczy ten widok jest gorszy i to o wiele. Marzenie są trudne to
spełnienia ,ale warto o nie walczyć. Ja walczę o szczęście to jest moje
marzenie szczęście ,którego tak dawno nie widziałam u siebie. Chce i będę szczęśliwa to jest moja walka i choć poniosę straty to dojdę to moich marzeń to
jest to czego pragnę J. Marzenia, Dreams to takie piękne słowa ,a tak wiele razy rzucane na
wiatr. Z czasem wypowiadane coraz rzadziej ,aż w końcu wcale. Jeśli człowiek
nie wierzy w marzenia jest nieszczęśliwy i odrzucony ,a czasem wystarczy wyjść
z domu i powiedzieć. Tak, to jest ten dzień dziś spełnię swoje marzenia!
„To,
co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem” Piękne słowa
warte zapamiętania
piątek, 28 listopada 2014
Miłość
MIŁOŚĆ
Miłość? Co to w ogóle
oznacza? Mówi się ,że nie można żyć bez miłości. Prawdą jest ,że kochamy naszą
rodzinę, przyjaciół możemy kochać też jakąś rzecz np. telefon, jedzenie, telewizor,
książkę możemy pokochać wszystko i wszystkich. Istnieje
taka miłość ,które jest zupełnie inna jest silniejsza, szczęśliwsza, lepsza…. Zakochanie.
Według mnie ludzie dzielą się na trzy kategorie zakochania:
1. Ludzie
,którzy przeżyli zauroczenie/zakochanie
2. Ludzie
,którzy jeszcze nigdy tego nie doświadczyli
3. Ludzie
,którzy byli zakochani ,ale bez wzajemności
Jest
dużo dziewczyn ,które myślą sobie jak to fajnie było by mieć chłopaka. Czasami
sama mam dni w ,których tak mówię. Dziewczyny musicie pamiętać jeśli chłopak
nie wiadomo jak przystojny ocenia was po plotkach to tak naprawdę jest nic nie
wart. Nie możecie się też dla niego zmieniać powinien was zaakceptować takie
jakie jesteście, Jeśli mu nie odpowiada np.
wasz charakter albo wygląd to nie warto się o niego starać. Każda z nas czeka
na księcia na białym koniu ,ale czasami nie jest tak jakbyśmy chciały. Ja się
przyznam nie mam chłopaka ,ale wierzę ,że jest na świecie chłopak ,który
pokocha mnie taką jaką jestem i będę na niego czekać . Wam radzę tak samo być może
jesteście w szczęśliwym związku w tej
chwili i życzę wam takiego szczęścia jak najdłużej ale komunikat do
singielek gdzieś nie daleko jest ktoś
kto będzie was przytulał, rozśmieszał, uszczęśliwiał ,ale musicie poczekać. Są
na świecie faceci ,którzy są niesamowici ,ale istnieją też tacy przez ,których
płaczemy nie będąc z nim w związku. Wasze łzy nie są jego wart. Życie jest
właśnie takie karze nam czekać na tego jedynego z ,którym będziemy szczęśliwy
,ale powiem wam ,że warto bo nikt nie da nam później takiego szczęścia
jak ta osoba. Dokończcie zdanie:
sobota, 22 listopada 2014
Fałszywa Przyjaźń
PROBLEM
XXI WIEKU
Problem XXI wieku jest nic innego jak FAŁSZYWA
PRZYJAŹŃ. Ten problem dotknął zapewnie wiele osób i każda z nich ma inną
historię. Szczerze zostałam tyle razy oszukana i wystawiana ,że trudno zliczyć.
Pewnie tak jak ja mieliście wtedy doła czy nawet depresję słuchaliście smutnych
piosenek i przypominaliście sobie te wspaniałe momenty ,które już nigdy nie
wrócą. Nie nazwę takie zachowanie głupie bo sama miałam takie dni. Nie poradzę
wam też wypłakanie się w poduszkę i zjedzenie lodów bo to nie pomoże i do tego
jeszcze się utyję ☺. Trzeba się otworzyć nie zamykać się w sobie bo cierpimy
jeszcze bardziej. Uciekamy wtedy od życia, miłości wszystkiego… Nawet zwykła
rozmowa z mamą, tatą, siostrą, bratem z kimkolwiek pomaga! Na początku sama nie
chciałam nikomu mówić zamykałam się w pokoju i płakałam. W końcu nadszedł taki
dzień ,że moja mama weszła do mojego pokoju i wszystko jej powiedziałam nie
usłyszałam żadnej rady ,ale poczułam się o wiele lepiej. Chodziłam do szkoły i widok tych osób po
prostu mnie bolał wszystkie były przeciwko mnie ,ale walczyłam do dziś walczę
by nie okazywać słabości by cieszyć się każdym dniem. Były momenty ,że chciałam
podejść do nich było mi ich brak. Niestety one tego nie chciały drwiły ze mnie
i obrażały. Było mi okropnie chciałam zniknąć wyjechać zacząć od nowa nie było
to możliwe więc nadal toczę wojnę z moją słabością. Trudno jest zapomnieć o
osobach ,które były z tobą w wspaniałych momentach ,ale czy warto pamiętać o osobach
,które nas skrzywdziły NIE!
Moje rady:
-Jeżeli kłótnia jest świeża możecie dać sobie
jeszcze szanse. Jeżeli chcecie
-Zastanówcie się czy przypadkiem kłótnia nie zaczęła
się przez was
-Czekając na jej lub jego krok możecie się nie
doczekać
-Rozmawiając z tą osobą nie mów o nim tylko o sobie
-Musicie być silni
Jeśli ktoś chce może do mnie napisać chętnie posłużę pomocą.
START
Hej, to mój
pierwszy post i krótko w nim napisze po co tak naprawdę go założyłam. Pierwszy powód jest taki ,że ostatnio
napisałam całkiem niezłe opowiadanie i może będę je dodawać ,ale jeszcze sama
nie wiem. Drugi powód jest ważniejszy każdy nas miał problemy z miłością, przyjaźnią,
rodzinną sama miałam bardzo często i dlatego postanowiłam ,że będę doradzać
innym jeśli ktoś sam nie umie wyjść z sytuacji będzie mógł tu znaleźć jakieś
rozwiązanie więc to tyle. Mam nadzieję ,że będzie się wam miło czytało. ☺
Subskrybuj:
Posty (Atom)



