sobota, 6 grudnia 2014

Podziękowanie

Hej bardzo wam dziękuje za te wyświetlenia może dla niektórych to mało ,ale dla mnie to bardzo wiele znaczy. Wiem ,że większość z was nie lubi blogów tematycznych ,ale ja założyłam go nie dla siebie tylko dla was. Ostatnio zaczęłam pisać opowiadanie fantastyczne i może kiedyś je wstawię ,ale jak na razie poczekam.  Jeszcze raz bardzo wam dziękuje za wyświetlenia mam nadzieję ,że przed świętami coś jeszcze dla was napisze trzymajcie się :*

sobota, 29 listopada 2014

Marzenia

Marzenia

Marzenia? Co to jest? Jak marzyć? I jak możemy spełnić nasze najskrytsze marzenia? Niektórzy z nas marzą o nowym telefonie, laptopie, psie, i innych rzeczach ,ale są tacy ludzie ,którzy chociaż mogli by mieć to wszystko marzą o miłości, o szczęściu, radości. Czasami chcemy mieć nowy telefon ,ale czasami marzymy o czymś co wydaje się takie proste i banalne ,lecz w rzeczywistości jest trudniejsze do spełnienia. Co prawda laptop da nam radość ,ale na jak długo? Prawdziwe szczęście mogą nam dać tylko ludzie rodzina, znajomi nawet zwykły sąsiad przez ,którego uśmiech czujemy się szczęśliwsi. Marzenia są jak… ludzie. Niektóre są dobre niektóre złe, czasami je stracimy ,ale czasami zostaną i się spełnią. Jak marzyć? Chyba nie znam osoby ,która nie umie marzyć to siedzi w nas. Jeśli ktoś powiedział ,że nie umie marzyć to znaczy ,że jego marzenia się już spełniły. Niektóre marzenia jest łatwo spełnić inne są trudniejsze. Jeśli chcemy dostać nowy telefon czy tableta wystarczy miesiąc, dwa albo dłużej ,ale w końcu go dostaniemy. Inaczej jest z miłością tego nie dostaniemy tak łatwo nie da się tego kupić albo ukraść tak samo jest ze szczęściem i zdrowiem. Gdyby było je tak łatwo zdobyć ludzie nie umierali by z powodu chorób i chodzili by szczęśliwi. Niektórzy powiedzą ,że wolą laptopa od szczęścia. Niech zamkną na chwile oczy i wyobrażą sobie siebie z nowym laptopem wygląda to super ,ale niech teraz wyobrażą sobie siebie bez nikogo samego w smutku i rozpaczy ten widok jest gorszy i to o wiele. Marzenie są trudne to spełnienia ,ale warto o nie walczyć. Ja walczę o szczęście to jest moje marzenie szczęście ,którego tak dawno nie widziałam u siebie. Chce i będę  szczęśliwa to jest moja walka i choć poniosę straty to dojdę to moich marzeń to jest to czego pragnę J. Marzenia, Dreams to takie piękne słowa ,a tak wiele razy rzucane na wiatr. Z czasem wypowiadane coraz rzadziej ,aż w końcu wcale. Jeśli człowiek nie wierzy w marzenia jest nieszczęśliwy i odrzucony ,a czasem wystarczy wyjść z domu i powiedzieć. Tak, to jest ten dzień dziś spełnię swoje marzenia! 
„To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem” Piękne słowa warte zapamiętania 

piątek, 28 listopada 2014

Miłość

MIŁOŚĆ
Miłość? Co to w ogóle oznacza? Mówi się ,że nie można żyć bez miłości. Prawdą jest ,że kochamy naszą rodzinę, przyjaciół możemy kochać też jakąś rzecz np. telefon, jedzenie, telewizor, książkę możemy pokochać wszystko i wszystkich.   Istnieje taka miłość ,które jest zupełnie inna jest silniejsza, szczęśliwsza, lepsza…. Zakochanie. Według mnie ludzie dzielą się na trzy kategorie zakochania:

    1.  Ludzie ,którzy przeżyli zauroczenie/zakochanie
    2.  Ludzie ,którzy jeszcze nigdy tego nie doświadczyli
   3.  Ludzie ,którzy byli zakochani ,ale bez wzajemności

Jest dużo dziewczyn ,które myślą sobie jak to fajnie było by mieć chłopaka. Czasami sama mam dni w ,których tak mówię. Dziewczyny musicie pamiętać jeśli chłopak nie wiadomo jak przystojny ocenia was po plotkach to tak naprawdę jest nic nie wart. Nie możecie się też dla niego zmieniać powinien was zaakceptować takie jakie jesteście, Jeśli mu  nie odpowiada np. wasz charakter albo wygląd to nie warto się o niego starać. Każda z nas czeka na księcia na białym koniu ,ale czasami nie jest tak jakbyśmy chciały. Ja się przyznam nie mam chłopaka ,ale wierzę ,że jest na świecie chłopak ,który pokocha mnie taką jaką jestem i będę na niego czekać . Wam radzę tak samo być może jesteście w szczęśliwym związku  w tej chwili i życzę wam takiego szczęścia jak najdłużej ale komunikat do singielek  gdzieś nie daleko jest ktoś kto będzie was przytulał, rozśmieszał, uszczęśliwiał ,ale musicie poczekać. Są na świecie faceci ,którzy są niesamowici ,ale istnieją też tacy przez ,których płaczemy nie będąc z nim w związku. Wasze łzy nie są jego wart. Życie jest właśnie takie karze nam czekać na tego jedynego z ,którym będziemy szczęśliwy ,ale  powiem wam ,że warto  bo nikt nie da nam później takiego szczęścia jak ta osoba. Dokończcie zdanie:
Ja kocham ……………………………………….

sobota, 22 listopada 2014

Fałszywa Przyjaźń

                            PROBLEM XXI WIEKU
Problem XXI wieku jest nic innego jak FAŁSZYWA PRZYJAŹŃ. Ten problem dotknął zapewnie wiele osób i każda z nich ma inną historię. Szczerze zostałam tyle razy oszukana i wystawiana ,że trudno zliczyć. Pewnie tak jak ja mieliście wtedy doła czy nawet depresję słuchaliście smutnych piosenek i przypominaliście sobie te wspaniałe momenty ,które już nigdy nie wrócą. Nie nazwę takie zachowanie głupie bo sama miałam takie dni. Nie poradzę wam też wypłakanie się w poduszkę i zjedzenie lodów bo to nie pomoże i do tego jeszcze się utyję ☺. Trzeba się otworzyć nie zamykać się w sobie bo cierpimy jeszcze bardziej. Uciekamy wtedy od życia, miłości wszystkiego… Nawet zwykła rozmowa z mamą, tatą, siostrą, bratem z kimkolwiek pomaga! Na początku sama nie chciałam nikomu mówić zamykałam się w pokoju i płakałam. W końcu nadszedł taki dzień ,że moja mama weszła do mojego pokoju i wszystko jej powiedziałam nie usłyszałam żadnej rady ,ale poczułam się o wiele lepiej.  Chodziłam do szkoły i widok tych osób po prostu mnie bolał wszystkie były przeciwko mnie ,ale walczyłam do dziś walczę by nie okazywać słabości by cieszyć się każdym dniem. Były momenty ,że chciałam podejść do nich było mi ich brak. Niestety one tego nie chciały drwiły ze mnie i obrażały. Było mi okropnie chciałam zniknąć wyjechać zacząć od nowa nie było to możliwe więc nadal toczę wojnę z moją słabością. Trudno jest zapomnieć o osobach ,które były z tobą w wspaniałych momentach ,ale czy warto pamiętać o osobach ,które nas skrzywdziły NIE!
Moje rady:
-Jeżeli kłótnia jest świeża możecie dać sobie jeszcze szanse. Jeżeli chcecie
-Zastanówcie się czy przypadkiem kłótnia nie zaczęła się przez was
-Czekając na jej lub jego krok możecie się nie doczekać
-Rozmawiając z tą osobą nie mów o nim tylko o sobie
-Musicie być silni
Jeśli ktoś chce może do mnie napisać chętnie posłużę pomocą.


START

Hej, to mój pierwszy post i krótko w nim napisze po co tak naprawdę go założyłam.  Pierwszy powód jest taki ,że ostatnio napisałam całkiem niezłe opowiadanie i może będę je dodawać ,ale jeszcze sama nie wiem. Drugi powód jest ważniejszy każdy nas miał problemy z miłością, przyjaźnią, rodzinną sama miałam bardzo często i dlatego postanowiłam ,że będę doradzać innym jeśli ktoś sam nie umie wyjść z sytuacji będzie mógł tu znaleźć jakieś rozwiązanie więc to tyle. Mam nadzieję ,że będzie się wam miło czytało.