piątek, 28 listopada 2014

Miłość

MIŁOŚĆ
Miłość? Co to w ogóle oznacza? Mówi się ,że nie można żyć bez miłości. Prawdą jest ,że kochamy naszą rodzinę, przyjaciół możemy kochać też jakąś rzecz np. telefon, jedzenie, telewizor, książkę możemy pokochać wszystko i wszystkich.   Istnieje taka miłość ,które jest zupełnie inna jest silniejsza, szczęśliwsza, lepsza…. Zakochanie. Według mnie ludzie dzielą się na trzy kategorie zakochania:

    1.  Ludzie ,którzy przeżyli zauroczenie/zakochanie
    2.  Ludzie ,którzy jeszcze nigdy tego nie doświadczyli
   3.  Ludzie ,którzy byli zakochani ,ale bez wzajemności

Jest dużo dziewczyn ,które myślą sobie jak to fajnie było by mieć chłopaka. Czasami sama mam dni w ,których tak mówię. Dziewczyny musicie pamiętać jeśli chłopak nie wiadomo jak przystojny ocenia was po plotkach to tak naprawdę jest nic nie wart. Nie możecie się też dla niego zmieniać powinien was zaakceptować takie jakie jesteście, Jeśli mu  nie odpowiada np. wasz charakter albo wygląd to nie warto się o niego starać. Każda z nas czeka na księcia na białym koniu ,ale czasami nie jest tak jakbyśmy chciały. Ja się przyznam nie mam chłopaka ,ale wierzę ,że jest na świecie chłopak ,który pokocha mnie taką jaką jestem i będę na niego czekać . Wam radzę tak samo być może jesteście w szczęśliwym związku  w tej chwili i życzę wam takiego szczęścia jak najdłużej ale komunikat do singielek  gdzieś nie daleko jest ktoś kto będzie was przytulał, rozśmieszał, uszczęśliwiał ,ale musicie poczekać. Są na świecie faceci ,którzy są niesamowici ,ale istnieją też tacy przez ,których płaczemy nie będąc z nim w związku. Wasze łzy nie są jego wart. Życie jest właśnie takie karze nam czekać na tego jedynego z ,którym będziemy szczęśliwy ,ale  powiem wam ,że warto  bo nikt nie da nam później takiego szczęścia jak ta osoba. Dokończcie zdanie:
Ja kocham ……………………………………….

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz