MIŁOŚĆ
Miłość? Co to w ogóle
oznacza? Mówi się ,że nie można żyć bez miłości. Prawdą jest ,że kochamy naszą
rodzinę, przyjaciół możemy kochać też jakąś rzecz np. telefon, jedzenie, telewizor,
książkę możemy pokochać wszystko i wszystkich. Istnieje
taka miłość ,które jest zupełnie inna jest silniejsza, szczęśliwsza, lepsza…. Zakochanie.
Według mnie ludzie dzielą się na trzy kategorie zakochania:
1. Ludzie
,którzy przeżyli zauroczenie/zakochanie
2. Ludzie
,którzy jeszcze nigdy tego nie doświadczyli
3. Ludzie
,którzy byli zakochani ,ale bez wzajemności
Jest
dużo dziewczyn ,które myślą sobie jak to fajnie było by mieć chłopaka. Czasami
sama mam dni w ,których tak mówię. Dziewczyny musicie pamiętać jeśli chłopak
nie wiadomo jak przystojny ocenia was po plotkach to tak naprawdę jest nic nie
wart. Nie możecie się też dla niego zmieniać powinien was zaakceptować takie
jakie jesteście, Jeśli mu nie odpowiada np.
wasz charakter albo wygląd to nie warto się o niego starać. Każda z nas czeka
na księcia na białym koniu ,ale czasami nie jest tak jakbyśmy chciały. Ja się
przyznam nie mam chłopaka ,ale wierzę ,że jest na świecie chłopak ,który
pokocha mnie taką jaką jestem i będę na niego czekać . Wam radzę tak samo być może
jesteście w szczęśliwym związku w tej
chwili i życzę wam takiego szczęścia jak najdłużej ale komunikat do
singielek gdzieś nie daleko jest ktoś
kto będzie was przytulał, rozśmieszał, uszczęśliwiał ,ale musicie poczekać. Są
na świecie faceci ,którzy są niesamowici ,ale istnieją też tacy przez ,których
płaczemy nie będąc z nim w związku. Wasze łzy nie są jego wart. Życie jest
właśnie takie karze nam czekać na tego jedynego z ,którym będziemy szczęśliwy
,ale powiem wam ,że warto bo nikt nie da nam później takiego szczęścia
jak ta osoba. Dokończcie zdanie:

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz