Marzenia
Marzenia? Co to jest? Jak marzyć? I jak możemy spełnić nasze
najskrytsze marzenia? Niektórzy z nas marzą o nowym telefonie, laptopie, psie,
i innych rzeczach ,ale są tacy ludzie ,którzy chociaż mogli by mieć to wszystko
marzą o miłości, o szczęściu, radości. Czasami chcemy mieć nowy telefon ,ale
czasami marzymy o czymś co wydaje się takie proste i banalne ,lecz w
rzeczywistości jest trudniejsze do spełnienia. Co prawda laptop da nam radość
,ale na jak długo? Prawdziwe szczęście mogą nam dać tylko ludzie rodzina,
znajomi nawet zwykły sąsiad przez ,którego uśmiech czujemy się szczęśliwsi.
Marzenia są jak… ludzie. Niektóre są dobre niektóre złe, czasami je stracimy
,ale czasami zostaną i się spełnią. Jak marzyć? Chyba nie znam osoby ,która nie
umie marzyć to siedzi w nas. Jeśli ktoś powiedział ,że nie umie marzyć to
znaczy ,że jego marzenia się już spełniły. Niektóre marzenia jest łatwo spełnić
inne są trudniejsze. Jeśli chcemy dostać nowy telefon czy tableta wystarczy
miesiąc, dwa albo dłużej ,ale w końcu go dostaniemy. Inaczej jest z miłością tego
nie dostaniemy tak łatwo nie da się tego kupić albo ukraść tak samo jest ze
szczęściem i zdrowiem. Gdyby było je tak łatwo zdobyć ludzie nie umierali by z
powodu chorób i chodzili by szczęśliwi. Niektórzy powiedzą ,że wolą laptopa od
szczęścia. Niech zamkną na chwile oczy i wyobrażą sobie siebie z nowym laptopem
wygląda to super ,ale niech teraz wyobrażą sobie siebie bez nikogo samego w
smutku i rozpaczy ten widok jest gorszy i to o wiele. Marzenie są trudne to
spełnienia ,ale warto o nie walczyć. Ja walczę o szczęście to jest moje
marzenie szczęście ,którego tak dawno nie widziałam u siebie. Chce i będę szczęśliwa to jest moja walka i choć poniosę straty to dojdę to moich marzeń to
jest to czego pragnę J. Marzenia, Dreams to takie piękne słowa ,a tak wiele razy rzucane na
wiatr. Z czasem wypowiadane coraz rzadziej ,aż w końcu wcale. Jeśli człowiek
nie wierzy w marzenia jest nieszczęśliwy i odrzucony ,a czasem wystarczy wyjść
z domu i powiedzieć. Tak, to jest ten dzień dziś spełnię swoje marzenia!
„To,
co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem” Piękne słowa
warte zapamiętania

Super! I do tego piękny cytat... Pisz dalej, czekam na kolejne posty ;)
OdpowiedzUsuńPS. zapraszam do mnie :))