sobota, 29 listopada 2014

Marzenia

Marzenia

Marzenia? Co to jest? Jak marzyć? I jak możemy spełnić nasze najskrytsze marzenia? Niektórzy z nas marzą o nowym telefonie, laptopie, psie, i innych rzeczach ,ale są tacy ludzie ,którzy chociaż mogli by mieć to wszystko marzą o miłości, o szczęściu, radości. Czasami chcemy mieć nowy telefon ,ale czasami marzymy o czymś co wydaje się takie proste i banalne ,lecz w rzeczywistości jest trudniejsze do spełnienia. Co prawda laptop da nam radość ,ale na jak długo? Prawdziwe szczęście mogą nam dać tylko ludzie rodzina, znajomi nawet zwykły sąsiad przez ,którego uśmiech czujemy się szczęśliwsi. Marzenia są jak… ludzie. Niektóre są dobre niektóre złe, czasami je stracimy ,ale czasami zostaną i się spełnią. Jak marzyć? Chyba nie znam osoby ,która nie umie marzyć to siedzi w nas. Jeśli ktoś powiedział ,że nie umie marzyć to znaczy ,że jego marzenia się już spełniły. Niektóre marzenia jest łatwo spełnić inne są trudniejsze. Jeśli chcemy dostać nowy telefon czy tableta wystarczy miesiąc, dwa albo dłużej ,ale w końcu go dostaniemy. Inaczej jest z miłością tego nie dostaniemy tak łatwo nie da się tego kupić albo ukraść tak samo jest ze szczęściem i zdrowiem. Gdyby było je tak łatwo zdobyć ludzie nie umierali by z powodu chorób i chodzili by szczęśliwi. Niektórzy powiedzą ,że wolą laptopa od szczęścia. Niech zamkną na chwile oczy i wyobrażą sobie siebie z nowym laptopem wygląda to super ,ale niech teraz wyobrażą sobie siebie bez nikogo samego w smutku i rozpaczy ten widok jest gorszy i to o wiele. Marzenie są trudne to spełnienia ,ale warto o nie walczyć. Ja walczę o szczęście to jest moje marzenie szczęście ,którego tak dawno nie widziałam u siebie. Chce i będę  szczęśliwa to jest moja walka i choć poniosę straty to dojdę to moich marzeń to jest to czego pragnę J. Marzenia, Dreams to takie piękne słowa ,a tak wiele razy rzucane na wiatr. Z czasem wypowiadane coraz rzadziej ,aż w końcu wcale. Jeśli człowiek nie wierzy w marzenia jest nieszczęśliwy i odrzucony ,a czasem wystarczy wyjść z domu i powiedzieć. Tak, to jest ten dzień dziś spełnię swoje marzenia! 
„To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem” Piękne słowa warte zapamiętania 

1 komentarz:

  1. Super! I do tego piękny cytat... Pisz dalej, czekam na kolejne posty ;)
    PS. zapraszam do mnie :))

    OdpowiedzUsuń